2.000 TL monitör önerisi

Silicone Android Uygulaması

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Hepsi ayrı kötü. MSI'lar özellikle, bir sürü sorunu var.

Kullanıyorum, öneririm.

TUF serisine bakmayın bu arada, çoğu sorunlu.

@Recx and Flex LG monitörlerini paylaşabilir.

Onlar da en az AOC olan kadar iyi.

24G2U İyi monitör alırsan üzülmezsin ama ben olsam MSI alırdım.
MSI çoğu kötü bir sürü sorunu var.

Bir de unutmadan:

(Recx'in önerdiği)

KS
Hyphast

Hyphast

Silver Sample
İfade skoru
1.067
@Cheems in The Sky
Ben de 24G2U kullanıyordum zaten hocam. Memnundum, sorunlu olması hariç. Daha sonra servise gönderdik, bugün de iade ettik. Galiba sonuç olarak tekrar 24G2U alacağım, yardımcı olan veya olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
@Cheems in The Sky
Ben de 24G2U kullanıyordum zaten hocam. Memnundum, sorunlu olması hariç. Daha sonra servise gönderdik, bugün de iade ettik. Galiba sonuç olarak tekrar 24G2U alacağım, yardımcı olan veya olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
İstersen LG olana da bakabilirsin ancak onu deneyimlemedim ve bilmiyorum. AOC'dan çok memnunum.

Belki bilmiyorsunuzdur,

NVIDIA'nın güncel driverlarını yükleyerek AOC 24G2U'yu G-Sync olarak kullanabilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun.

KS
Hyphast

Hyphast

Silver Sample
İfade skoru
1.067

Creatine

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Merhaba, az önce Vatan'dan para iadesi aldık. Maksimum 2.000 TL'ye monitör alacağım. Video editing ve tasarımla uğraşıyorum, ara sıra hikaye ve rekabetçi oyun oynuyorum, dizi-film izliyorum; ne önerirsiniz? Ben tekrardan 24G2U almayı düşünüyorum.

KS
Hyphast

Hyphast

Silver Sample
İfade skoru
1.067
24G2U alacaktım fakat G241 itopya'da 1.399 TL oldu ve 24G2U'nun aradaki 600 TL fiyat farkını hak ettiğini düşünmüyorum. Bu yüzden G241'i alacağım gibi fakat bu model çok ölü piksel çıkaran bir model ve itopya'nın iade politikası ben korkutmuyor değil. Sizce ne yapmalıyım? @LaMorte

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
KS
Hyphast

Hyphast

Silver Sample
İfade skoru
1.067
Tekrardan 24G2U, veya G241 almayın. sRGB değerleri dijital içerik oluşturmak için uygun değil. 24GN650 ya da S2422HG tercih edebilirsiniz.
Hocam, kullanım alanlarım bir tık değişti diyebilirim. Artık hikaye oyunu ve rekabetçi oyun oynuyorum sıklıkla, dizi ve film izliyorum; tasarım ve video editing daha arka planda. Ek olarak curved almayı düşünmüyorum, tasarım için uygun olmaz. 24GN650-B'nin renkleri benim gözüme epey kötü gelmişti 24G2U'ya kıyasla, yine de onu mu tercih etmeliyim?

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Hocam, kullanım alanlarım bir tık değişti diyebilirim. Artık hikaye oyunu ve rekabetçi oyun oynuyorum sıklıkla, dizi ve film izliyorum; tasarım ve video editing daha arka planda. Ek olarak curved almayı düşünmüyorum, tasarım için uygun olmaz. 24GN650-B'nin renkleri benim gözüme epey kötü gelmişti 24G2U'ya kıyasla, yine de onu mu tercih etmeliyim?
Daha arka planda da olsa renk olarak senin daha canlı ve doygun görmen önemli değil, görüntüleyen kişilerin de doğru görmesi önemli.
Aradaki fark renk gamutundan kaynaklanıyor, %88 DCI P3 ve %108 ARGB arasındaki fark doğal olarak bu şekilde.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube